İZMİT GÜÇ SİSTEMLERİ - İzmit Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

 
 

HAKKIMIZDA


2014 yılında kurulmasına rağmen yılların bilgi birikimi ile enerji sektöründe hizmet vermekteyiz. Kendimizi her geçen gün geliştirmeyi hedefleyen, profesyonel ekibi ile bir satış firmasından ziyade çözüm ortağı olmayı benimsedik. Bu ilkeler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve fonksiyonel ürünlerle hizmet sunmaktayız.
 
Faaliyet alanlarımız;
 
·       10 – 3400 kVA arası Dizel Jeneratörler
 
·       Güç Sistemleri
 
·       Senkron Sistemler
 
·       Otomasyon Sistemleri
 
·       Yedek Parça
 
·       Jeneratör Montaj

Ana felsefemiz, bütün çalışmalarımızda iz bırakabilmeyi, kurumların/kişilerin güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmayı ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet verebilmektir.


 
 
MİSYONUMUZ


 
Kaliteli ve dürüst hizmetin herkesin hakkı olduğunu düşünüyor ve sektördeki çözüm ortağı eksiğini gidermek için hizmet vermeye çalışıyoruz.
 
 
VİZYONUMUZ


 
Ticaret etiğinin çizmiş olduğu çerçevede; yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımla sektörde lider ve ekonomik çözüm ortağı olmaktır.
 
İlkelerimiz
"Her şeyden önce kalite"

"Her şeyden önce kalite" ilkesini faaliyetlerinin ana ilkesi saymak; büyüklüğü , niteliği ve yeri ne olursa olsun müşteriye daima kaliteli hizmet vermek.
"Gelişime ve yeniliğe açık olmak" 

Mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanmak, iş dünyasındaki değişim ve gelişmeleri izlemek ve uygulamak.
"Zaman" 

Yerine konulamayacak tek faktörün "zaman" olduğu ilkesinden hareketle, üstlendiği her işi mutlaka zamanında tamamlamak.
"En iyi şirket" 


En büyük değil, fakat "en iyi şirket" olmayı gaye edinmek. Bu ilkeden yola çıkarak müşterisine, fiziki ve sosyal çevresine, personeline ve iş yaptığı kişi ve gruplara saygı ve sevgi duyarak tüm çalışma düzenini buna göre düzenlemek.
"Eğitim" 


Şirketin başarısının temelini eğitilmiş çalışanların oluşturduğuna inanmak ve bu nedenle eğitime ağırlık vermek, standart ve/veya işin özelliğine göre geliştirilmiş eğitim programları uygulamak.
"Doğru çözüm metotları" 


Çıkacak olası sorunları mümkün olduğu kadar çıktıkları yerde çözmek, bunun için alakalı kişilere yetki devretmek ve kişilerin zamanında karar almasını teşvik edici    bir yönetim tarzı uygulamak.
"İç denetim" 


Uluslararası kalite standartlarına ulaşmak için rekabetten kaçınmadan iş yapmak gerektiğine inanmak ve şirket faaliyetlerinin başarısını daima bu kıstaslara göre değerlendirmek.

"Yatırıma önem vermek" 


Yapılan her işin şirketi geliştirecek ölçüde bir "getiri" sağlaması gerektiğine inanmak, ya da bir başka deyişle kalite için masrafı kabul etmek. Bunu gerçekleştirirken elbette ki her türlü israfı reddetmek ve mümkün olduğu ölçüde ekonomik çalışmak

"Ticari etik" 


Her şeyin para kazanmak olmadığı bilinciyle hareket ederek "önce ahlak" diyerek çalışmak.
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön